Ми відвідали завод SenseFly і ділимося з вами всім, що побачили – SAS Agro
Спасибо! Ваша заявка принята. Наш специалист свяжется с вами в ближайшее время.
+38 098 408 26 98
Заявка на демо
Українська Меню
Категорія: Новітні технології

Ми відвідали завод SenseFly і ділимося з вами всім, що побачили

Дрони виробляють не тільки в Китаї. На ринку безпілотників працює понад 70 швейцарських компаній.

У всьому світі добре знають про швейцарську якість, а фермери знають про якість дронів SenseFly. Ми відвідали завод в окрузі Лозанна у Швейцарії і ділимося з вами всім, що побачили і дізналися.
Компанія створена в 2009 році на базі Федеральної політехнічної школи Лозанни (EPFL). З 2012 року компанія приєдналася до Parrot Group. Сьогодні у фірмі працюють понад 130 осіб. В місяць вони виробляють більше 100 дронів, і все це при ручній зборці продукту.
SenseFly займає лідируючі позиції на ринку. В Америці ці дрони вважаються №1 в області картографії. А в Латинській Америці їх активно використовують в сільському господарстві.

Компанія SenseFly особлива тим, що виробляє відразу комплексне рішення: дрони, камери і програмне забезпечення.
Їх мультиспектральні камери Parrot Sequoia + за рахунок своєї функціональності і унікальності зробили революцію в галузі. Це найпопулярніший продукт компанії, так як він сумісний з усіма типами дронів.

Крім сільськогосподарської галузі літаки SenseFly працюють в галузі геодезії і картографії, в гірничодобувній промисловості і на кар’єрах, в будівництві в сфері захисту навколишнього середовища і в рятувальних операціях.
Нові розробки з тепловізором використовують для сканування ландшафту для пошуку місць накопичення води, що є дуже цінною можливістю в аграрній справі.

Ці дрони стали популярні у фермерів по всьому світу завдяки максимально простій та зручній експлуатації. Це перший дрон, для запуску і приземлення якого не потрібні додаткові аксесуари (катапульти і парашути), і для повноцінного використання якого достатньо всього однієї людини.

 

У Росії ми використовуємо дані дрони вже більше 3 років для вирішення найскладніших завдань, і протягом всього часу використання вони ні разу нас не підвели. – Денис Лабутин